Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy z tras rowerowych
08-10-2013, 15:02
Filmy z tras rowerowych
Witam!

Czy są tutaj osoby które jeżdżąc na rowerze kręcicie filmy z tras np. kamerą na kasku bądź kierownicy?

Napiszecie coś o tym? Smile Pochwalcie się takimi filmami, albo jak macie w internecie?

Chcesz kupić buty na lato? Nie przepłacaj. Lepiej zapłacić więcej za markowe buty nike gdzie masz pewność, że są one wykonane z prawdziwej skóry oraz, że wytrzymają długo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 19:53
RE: Filmy z tras rowerowych
Polecam do obejrzenia filmy z maratonów autorstwa Łukasza Matusiaka, można znaleźc je na youtube i podziwiac, nie tylko sam montaż poszczególnych ujec, ale także technikę jazdyBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-30-2013, 21:05
Ja kręcę filmiki z poziomu siodełka, ale nie są to jakieś super produkcje o niesamowitych efektach i ujęciach. Typowe filmiki rowerowe prezentujące górskie zjazdy amatora. Zapraszam na stronę lub Kanał YouTube
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-31-2013, 19:23
Bardzo ciekawe ujęcia, fajna pozycja kamery z perspektywy sztycy. Czym nagrywane były filmy?Big Grin Kamerą pokroju GoPro czy zwykłą cyfrówką?
09-01-2013, 19:12
Nie którzy twierdzą, że z pozycji jaj Wink. Kamerka to Camsports HD Max Extreme
09-03-2013, 19:23
Według mnie bardzo ciekawe ujęcie. Jakośc filmów także stoi na wysokim poziomie, oglądałem z przyjemnościąBig Grin
09-03-2013, 19:28
Rzeczywiście bardzo ciekawe ujęcia, oby wiecej takichWink
09-04-2013, 17:30
Dzięki. Chociaż ciągle słysze narzekania: czemu tak wolno, za nudne, za długie itp. Nie uprawiam ani downhillu ani enduro - to tylko filmiki prezentacyjne trasę.
09-06-2013, 14:42
Szybciej mogłoby być - fakt, ale oceniałem sam film, ujęcia oraz trase którą pokonywałeś. Po to by jeździć na rowerze górskim i zjeżdżać na nim nie musisz być drugim Nino Schuterem pod względem techniki.
09-06-2013, 14:53
(09-06-2013 14:42)Ellefant napisał(a):  Szybciej mogłoby być - fakt, ale oceniałem sam film, ujęcia oraz trase którą pokonywałeś. Po to by jeździć na rowerze górskim i zjeżdżać na nim nie musisz być drugim Nino Schuterem pod względem techniki.

Dokładnie z takiego samego założenia wychodze ja Big Grin I oczywiście czekam na kolejne filmiki z tras, bo są one naprawdę ciekaweTongue
Odpowiedz