Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philippe Gilbert the best!
04-04-2013, 21:08
Philippe Gilbert the best!
Co prawda nie jestem zwolennikiem szosy i zawsze bardziej ciągnęło mnie do MTB, nie mniej jednak ten kolarz wzbudził u mnie na prawdę duży podziw. Znawcy tematu i zapaleni szosowcy z pewnością wiedzą o co chodzi, nie mniej jednak niżej zamieszczam link z ciekawym filmikiem...oglądajcie i podziwiajcieBig Grin

http://www.youtube.com/watch?v=NI4uN8vq-...ature=fvwp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2013, 21:12
RE: Philippe Gilbert the best!
Cóż można tu napisać - klasa sama dla siebie, znakomity kolarz, szczególnie na klasykach no i...tegoroczny Mistrz Świata. Filmik oglądałem przypadkiem już wcześniej, co nie zmienia faktu, że moim zdaniem to aktualnie jeden z najlepszych kolarzy świata.
04-04-2013, 21:14
(04-04-2013 21:12)Ellefant napisał(a):  Cóż można tu napisać - klasa sama dla siebie, znakomity kolarz, szczególnie na klasykach no i...tegoroczny Mistrz Świata. Filmik oglądałem przypadkiem już wcześniej, co nie zmienia faktu, że moim zdaniem to aktualnie jeden z najlepszych kolarzy świata.

No w końcu to jak sam napisałeś - Mistrz Świata, a więc siłą rzeczy jest on absolutną światową czołówką. Dla mnie do przede wszystkim kolarz kompletny, który umie pojechać właściwie wszystko. Bardzo podoba mi się jego styl jazdySmile
04-05-2013, 20:10
No cóż...Gilbert to klasa sama dla siebie, uwielbiam patrzeć na wyścigi z jego udziałem i podobnie jak Tobie Tomku..bardzo podoba mi się jego styl jazdy. Poza tym, uważam że dysponuje on niesamowitym wyczuciem oraz nerwami ze stali, że o silnej nodze już nie wspomnęBig Grin
04-05-2013, 20:16
Zdecydowanie najlepszy kolarz ostatnich lat - najbardziej kompletny mimo wszystko i prawdziwy Killer do klasyków, o czym świadcza zdobyte przez niego tytuły. Co do samego filmiku..widzę, że na co drugim wyścigu wiecznie drugi Rodriguez ładnie go rozprowadza...Big Grin To jest właśnie instynkt i stalowe nerwy Gilberta o których pisze BeniekBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-05-2013, 20:18
Maszyna...maszyna po prostu...innymi słowami nie da się tego opisaćBig Grin
04-10-2013, 21:15
Na ulicy też trzeba pojeździć Smile prawdziwy rowerzysta ma 2 rowery, szosę i mtb Smile

Pozdrawiam
04-12-2013, 14:14
Dokładnie...powiedziałbym nawet, że trzy, bo jeszcze tzw. "zimówkę". Co do treningów, nawet kolarze MTB często trenują na szosie, szczególnie w zimowym okresie przygotowań i nabijaniu bazy kilometrowej. Wprawy w jeździe po bezdrożach i techniki uczą się nie tyle na treningach, co często na samych już wyścigach lub maratonachSmile
04-12-2013, 14:27
Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie przez taką zimę jaka miała miejsce w tym roku jeździć na swoim rowerze wyścigowymSmile
04-13-2013, 01:15
Chociaż ja kolarzówki też nie mam tylko bardziej taki trekking Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości