Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z innej beczki - Polskie Wojsko
11-28-2012, 22:27
Z innej beczki - Polskie Wojsko
http://www.youtube.com/watch?v=nbZg2vTZ-wE Młodzi użytkownicy tego forum zapewne nie wiedzą co to jest właściwie prawdziwe wojsko - zwykło się bowiem mawiać, że kto tam nie był ten tak na prawdę nie zdaje sobie sprawy co to takiego. Zamieszczam więc filmik który pomoże wam zobrazować co się tam dzieje - przy okazji uśmiałem się do łez, myślę ze film godny poleceniaBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-28-2012, 22:49
RE: Z innej beczki - Polskie Wojsko
Hahaha, filmik tak jak pisałeś...rozbawił mnie do łez. Nie sądziłem ze służba wojskowa wygląda właśnie tak Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-29-2012, 18:49
No cóż - wojsko w całej swojej okazałości. Kto nie był w wojsku nie zdaje sobie tak naprawdę sprawy z tego...co się tam dzieje. Z jednej strony z perspektywy czasu wojsko to kompletna głupota, z drugiej zaś prawdziwa szkoła życia i dobrych manier, dla tych którzy nie mieli okazji nauczyć się tego wcześniej, no i te wszystkie wybryki...Big Grin
11-29-2012, 19:45
Ja dziękuję za wojsko w takim wypadku. Cieszę się, że przymusowa służba ominęła mnie. Z tego co widzę, a właściwie słyszę pół roku czy dziewięć miesięcy spędzonych w koszarach mogłoby okazać się dla mnie droga przez mękę...głupotaBig Grin
11-29-2012, 19:51
Wojsko wbrew pozorom nie jest wcale takie złe - wystarczy nauczyć się w nim pokory do swoich przełożonych oraz...bardzo przydatnej cechy jaką jest po prostu...nie wywyższanie się, co szczególnie u młodych ludzi bywa trudne. Wszystko jest do przejścia, wszytko da się jakoś "obejść", a czas spędzony w wojsku to może nie tyle najlepszy, co może najciekawszy w życiu wielu facetów.
11-29-2012, 21:47
Zgadzam się z przedmówcą - ja wojsko do dnia dzisiejszego wspominam dość dobrze, nie tyle pod kątem słuszności tej instytucji, co przede wszystkim łez wylewanych podczas śmiechu jakie tam zostawiłemBig Grin
02-20-2013, 19:02
Nie jestem jeszcze taki stary, ale byłem ostatnim rocznikiem, którego objęłą obowiązkowa kwalifikacja wojskowa, a teraz niby zawodowe wojsko, ale jak nie pojedziesz do Iraku czy Afganistanu to i tak nie zarobisz.
02-20-2013, 19:27
Moim skromnym zdaniem to każdy powinien odbyć przeszkolenie wojskowe, wiadomo, że nie tak jak było za czasów mojego ojca, gdzie ta służba trwała 2 lata, ale takie 9 miesięcy w wojsku każdemu dobrze zrobiłoby.
02-20-2013, 20:00
Wybacz, ale nie mam czasu marnować dziewięciu miesięcy życia na to żeby biegać jak idiota po poligonie z kałachem w ręku... Kolarstwo i codzienne treningu nauczyły mnie z pewnością więcej dyscypliny i szacunku do innych niż 9 miesięcy śmiesznego wojska... Tym bardziej, że teraz granic naszego państwa broni zapewne świetnie przygotowane w razie zagrożenia i wyszkolone Wojsko z zawodową służbą na czele... Dodgy
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-23-2013, 23:19
Wiesz no dla każdego co innego może być dyscypliną, ta ironia w Twojej wypowiedzi jest tak widoczna, że aż ciężko nie wspomnieć, szkolenie w naszej armii jest raczej w opłakanym stanie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości