Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochę humoru
11-24-2012, 12:00
Trochę humoru
http://www.youtube.com/watch?v=eEvX_vKDYEw Tak bawią się kolarze z Australijskiego teamu Orica GreenEdge, myślę ze film godny uwagi i warty obejrzenia. Życzę miłego oglądaniaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-24-2012, 12:10
RE: Trochę humoru
Bardzo fajny filmik - widziałem go już wcześniej i od razu przypadl mi on do gustu, z pewnością klip godny uwagi i polecenia. Szczególnie polecam od mniej więcej 1:25Big GrinBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-24-2012, 12:44
Haha, bardzo ciekawy film, uśmialem się niemal do łez oglądając goBig GrinBig Grin Jak to mówią: Czego to już ludzie nie wymyślą"? Oby więcej takich klipówSmile
11-25-2012, 19:34
Fajne "krety" co niektórzy zaliczali, nie mniej jednak nie zmienia to faktu, że wzbudzili mój duży szacunek do siebie, ja nie odważyłbym się bowiem zjechać z takich zjazdów, nawet...dysponując dzisiejszym sprzetemBig GrinBig Grin
11-25-2012, 19:46
Bardzo fajny filmik, co prawda nie pamietam za bardzo takich rowerów, nie mniej jednak takie zjazdy budza szacunek, nawet...w dzisiejszych czasachBig Grin
11-26-2012, 20:59
Hmm, rowerki jak moja Nakamura. Jednak jak widać amorek z przodu się przydaje, chociaż niektórym nawet on nie pomógł. Nie jestem przekonany do końca co do winy sprzętu, wydaje mi się po prostu że niektórzy zawodnicy przecenili swoje możliwości tym bardziej że wtedy nie bardzo było od kogo się uczyć.
11-26-2012, 21:53
Być może takie trasy były w tamtych czasach nowością, nie mniej jednak dobitną różnice widać w nazwijmy to "obrażeniach" rowerów po samych upadkach, które...mimo wszystko nie wyglądały przecież tak tragicznie. Tragicznie wyglądają jednak koła, które delikatnie mówiąc...mają bicie na bokiBig Grin
11-29-2012, 19:42
Bardzo ciekawy filmik i wielki szacunek dla nazwijmy to "prowotorów" światowego DH. Widać, że początki tego sportu okupione były licznymi siniakami oraz..poważnymi stratami w sprzęcieBig Grin
02-20-2013, 19:05
No odwagi trzeba trochę mieć, zaufania do roweru, do siebie i do własnych umiejętności również, ale oni to mają we krwi. A po zawodach jest już czas na relaks, odpoczynek oraz zabawę
02-23-2013, 23:20
Gdyby cały czas byli poważni to zwariowaliby przebywając ze sobą tyle godzin na dobę i tyle dni w roku, musza być pozytywnie nastawieni do życia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości