Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plany na sezon 2013
11-18-2012, 21:26
RE: Plany na sezon 2013
Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, nie mniej jednak uważam że nic nie stoi na przeszkodzie abyś sprawdził na co Cię stać w jednym z wyścigów tego cyklu. Niestety ja sam nie miałem przyjemności w nich startować, bo tak jak pisałem wcześniej skupiam się głównie na wyścigach szosowych, nie mniej jednak ubiegłoroczny wyścig w Gielniowie był całkiem ciekawym i stosunkowo trudnym trudnym technicznie, a to właściwie podobne tereny. Należy jednak pamiętać, że MTB jeżdżę nie wiele, a wirtuozem techniki nie jestem tym bardziejBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-19-2012, 21:27
Spróbuj spróbuj. Nic nie tracisz a możesz tylko zyskać. Nie mówimy tu oczywiście o ewentualnych siniakach i potłuczeniach będących następstwem jakiejś kraksy lub wywrotki. Nie mniej jednak co Cie nie zabije, to Cię wzmocni - pamiętaj o tym i śmiało baw się kolarstwem jeśli tylko masz na to ochotęSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-20-2012, 21:58
Witam! Ja także planuję startować w Lidze Świętokrzyskiej. Z racji ze do miejsca rozgrywania samym maratonów mam przysłowiowy "rzut beretem" wybór nie mógł paść na inny cykl wyścigów MTB. Tak więc do miłego zobaczenia na wyścigu.
11-25-2012, 19:52
No proszę, widzę, że stawiasz przed sobą ciekawe i co najważniejsze wymagające cele, dobrze - tak jak pisaliśmy wcześniej trzeba się rozwijać, powodzenia więc PixekSmile A co wyszło z 4F?Big Grin
11-25-2012, 20:11
Co jak co, ale bym się tym zainteresowałBig GrinBig Grin
11-26-2012, 21:28
Co do niedziel, mi jakoś pasują bardziej niż soboty ale wszystko zależy od tego jak kto ma zaplanowany tydzień. Powerada nie wykluczam, chociaż pewnie będę wybierać te mniej odległe edycje być może więc spotkamy się na trasie.
11-26-2012, 21:51
Byłoby bardzo fajnie, a wspólne spotkanie oraz...późniejsza rywalizacja wpłynęłaby pozytywnie na relacje między poszczególnymi forumowiczami. Co do weekendów, jestem tego samego zdania co AS, w sobotę mogę się ścigać, nie mniej jednak niedziele chcę przeznaczyć na odpoczynek, a po pracy i treningach jeden dzień zupełnej kompensacji w zupełności mi się należyBig Grin
02-22-2013, 13:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-22-2013 13:56 przez tomek-tka.)
Stworzyliśmy kalendarz MTB 2013, może się przyda w zaplanowaniu sezonu. Staramy się na bieżąco aktualizować.

Kalendarz MTB 2013 + ...
https://sites.google.com/site/flyingbike...ndarz-2012
02-22-2013, 19:13
no to na Jabłonną własnie się szykujemy z ekipą, ja ze swojej strony mam nadzieję że ukończę ten wyścig ze zdrowym kolanem
02-24-2013, 17:11
Oby, pochwal się jak tam Wam poszło Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości