Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plany na sezon 2013
11-16-2012, 20:37
Plany na sezon 2013
Z racji ze atmosfera na forum robi się coraz fajniejsza i zapewne kazdy z forumowiczow czuje sie tutaj coraz lepiej, postanowilem zalozyc ten watek majac nadzieje, na jakies wspolne wyjazdy - jesli oczywiscie proponowane terminy wyjazdów pokryją się ze soba. Tak wiec, kto i gdzie zamierza startowac w nadchodzącym roku?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2012, 20:51
RE: Plany na sezon 2013
Ja celuje najprawdopodobniej, jak co roku z resztą w Szosowy Puchar Polski. Mam nadzieje, że po dwóch sezon gdzie moje ambitne plany spęzły na niczym lub...prawie na niczym w nadchodzącym roku uda mi się objechać znacznie więcej wyścigów niż miało to miejsce w latach poprzednichSmile A Ty gdzie planujesz śmigać?Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-16-2012, 21:12
Jesli chodzi o mnie to mam ochotę spróbować swoich sił w Powerade. Wie m ze tamtejsze trasy sa niesamowicie wymagające ale uważam ze raz na jakis czas trzeba się po prostu dobrze ubrudzić dając tym samym z siebie w ferworze rywalizacji dosłownie wszystko. Mam też do wyboru ligę Swiętokrzyską - słyszałem ze tamtejsze tereny także zachęcaja do jazdy i sprzyjają organizacji maratonówBig Grin
11-17-2012, 02:36
Hej, w lidze Świętokrzyskiej jeździłem kilka razy i jest bardzo sympatycznie. Trasy umiarkowanie trudne, organizacja dobra. Często istotnym kryterium będzie odległość dzieląca Cie od miejsca maratonu. Z okolic Łodzi mam blisko do Kielc i właśnie głównie z tego względu wybierałem tamte maratony.
11-17-2012, 20:03
W takim razie jeśli będe wybierał się na Ligę Swiętokrzyską, nawet jeśli w grę nie wchodzi wspólny transport to zawsze w miasteczku zawodów można udać się na jakieś piwko lub po prostu...wymienić się wlasnymi spostrzeżeniami dotyczącymi trasy czy tez samej organizacjiBig Grin
11-17-2012, 20:11
No prosze, widzę ze szykuje się całkiem ciekawa, forumowa ekipa? Może odpuszcze Szosowy Puchar Polski i także zacznę startować w kolejnych edycjach Ligi Swiętokrzyskiej?Big Grin
11-17-2012, 20:30
Zapraszamy, będę miał nareszcie okazję kupić Ci piwo za te wszystkie rady oraz wszelką pomoc związaną z amorkiem, nyplami do kół a także serwisem zmęczonych już pedałówBig GrinBig Grin
11-17-2012, 20:47
Ojj chłopaki nie kuście bo jak tak dalej pójdzie to i ja spróbuję swoich sił w Lidze Świętokrzyskiej. Mimo ze to być moze jeszcze nie mój poziom to jak to ktos już pisał wczesniej - trzeba isc na przódBig GrinBig Grin
11-18-2012, 13:59
Właściwie w Lidze Świętokrzyskiej starty zacząłem w pierwszym roku swojej przygody z MTB, więc wydaje mi się że nie jest to zły pomysł. Może mi nie szło zbyt dobrze, ale większość maratonów ukończyłem. Trasy nie są na tyle trudne aby się ich obawiać, ale momentami na pewno będzie trzeba prowadzić rower.
11-18-2012, 20:32
Pozostaje tylko pytania na jakim poziomie jeździć Ty i jak to się ma do tego co prezentuje ja. Nie jestem może typem marudera, ale mocno techniczne zjazdy lub podjazdy moga przysporzyc mi sporo problemu. Czy mimo to uwazasz ze powinien sprobowac?Huh
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości