Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower Szosowy nie tylko na szose?
11-13-2012, 16:13
Rower Szosowy nie tylko na szose?
Przegladając youtube'a jako zapalony szosowie natrafilem na cos takiego... Przyznam szczerze...czapki z głów: http://www.youtube.com/watch?v=7ZmJtYaUTa0 Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-13-2012, 16:25
RE: Rower Szosowy nie tylko na szose?
Haha, widzialem to juz wczesniej - koleś wymiata. Trzeba mieć nie lada umiejetnosci by zrobic tak rowerem gorskim czy trialowym, a co dopiero kolarka...Tak jak napisales - czapki z głów!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-13-2012, 17:24
Dobrze że sobie chociaż obejrzeć można, o wykonaniu nawet nie marzę - nawet ciężko mi sobie wyobrazić ile bym musiał trenować aby potrafić zrobić takie rzeczy.
11-14-2012, 11:36
Kazdy specjalizuje sie w jakies konretnej dziedzinie, niektorzy jezdza MTB, niektorzy szose, a niektorzy cos takiego jak na filmiku. Do wszystkiego mozna zapewne dojsc ciezka praca i treningami, ale nie zmienia to faktu, ze koles jest mocny!!Big Grin
11-18-2012, 20:11
Rzeczywiście gość jest mocny. Nie wiem skąd wzięło się u niego takie zamiłowanie do wykonywania nieprawdopodobnych rzeczy akurat...na rowerze szosowym. Swoja droga portfel takze musi miec stosunkowo gruby pzowalając sobie na takie rzeczy najwyższym modelem ramy Pinarello - Dogma. Czy to własnie nie na tych trójkątach jeździła w tym sezonie ekipa Sky?Smile
11-20-2012, 18:25
Oj nie jak bym się tak bał. Od razu bym się wyglebił. Koleś wymiata. Kumple mi powiedzili że to na pewno fake jak im to pokazałem ja im że nie bo to Mateusz wrzucał na forum i że g.... by nie wrzucił.
11-20-2012, 20:51
Hehe, no i dobrze powiedziałeś kolegąBig Grin Co do samego filmiku, zapewne nie wszystko udało się wykonać głownemu jego bohaterowi za pierwszym razem, uwazam jednak, że nawet po wielu probach wyczyny jakich jestesmy swiadkami zasługują na uznanie, tym bardziej ze zapewne każdy z Nas i nie tylko nawet nie probowałby tegoSmile
03-28-2013, 18:38
No nie wszystko na pewno wyszło mu za pierwszym razem, ale filmik został tak zmontowany, żeby było widać, że niby wszystko mu wychodzi od razu, ale i tak go podziwiam bo naprawdę czapki z głów przed jego umiejętnościami.
08-22-2015, 01:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-22-2015 01:17 przez Freddieteld.)
pożyczka bez zaświadczeń
kredyt bez zaświadczeńpożyczka bez zaświadczeń pożyczka pozabankowa kredyt przez internet kredyt na dowód pożyczka gotówkowakredyt bez zaświadczeń o dochodachpożyczka bez zaświadczeń o dochodach kredyt gotówkowy chwilówka

kredyt bez zaświadczeńpożyczka bez zaświadczeń pożyczka pozabankowa kredyt przez internet kredyt na dowód pożyczka gotówkowakredyt bez zaświadczeń o dochodachpożyczka bez zaświadczeń o dochodach kredyt gotówkowy chwilówka

11-07-2015, 13:40
Wcześnie nie widziałem tego,ale teraz mogę powiedzieć, że Martyn Ashton jest świetny!

www.ajk-opakowania.eu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości